hakkımızda

Sticker sever misiniz? Biz yapika ekibi olarak sticker'ları ve sticker kullanarak kişiselleştirmeyi çok seviyoruz! Bu nedenle online olarak kendi sticker paketinizi yaratabileceğiniz bir servis yarattık.

Hizmetimiz gibi ekibimiz de butik, az kişiyiz ama özveriliyiz, enerjiğiz ve işimizi seviyoruz! Her çocuk gibi biz de çıkartmalarla büyüdük fakat büyüdük diye çıkartmalardan vazgeçmek istemiyoruz!

Sticker denince akla ilk olarak yapıştığı yerden çıkmayan veya çıkartmak için çok uğraşılan sticker'lar geldiğini biliyoruz! Biz bunu kırmak istiyoruz, çünkü bizim stickerlarımız her yerden çıkıyor, su geçirmiyor ve kağıt olmadıkları için kolay kolay yırtılmıyor!

Yapika'larla yapılabilecekler ise aslında sadece yaratıcılıkla sınırlı! Bir doğum günü organizasyonunda süs olarak, çocuğunuza eğitici oyunlar hazırlamak, telefonunuzu kişiselleştimek veya korumak, butik işinize logolu sticker yaratmak, sevdiklerinize sürpriz yapmak ya da yalnızca gününüze renk katmak için kullanabilir, oraya buraya yapıştırıp, sıkıldıkça çıkartabilirsiniz!

Sizin de muhakkak yapika'landırmak istediğiniz bir alan vardır diyerek sizi yapika'yı denemeye davet ediyoruz :)

yapika.